"Say Hello to the World"

Say hello to the world” međunarodni projekt | Dječji vrtić Lojtrica

"Say Hello to the World" je projekt koji pokazuje djeci svijeta kakav je život u drugim zemljama i uči ih da je tolerancija kod svih nacija i kultura najvažnija stvar koju možemo naučiti u svom životu.

Projekt se temelji na razvijanju svijesti o osobnom identitetu, učenju o drugim kulturama, uspostavljnju brige za socijalnu pravdu, potiče i promovira interakciju među djecom i razvija njihove socijalne vještine.

Povezivanjem djece u vrtićima iz cijelog svijeta putem naše video mreže, oni mogu vidjeti kako žive djeca u drugim državama i mogu komunicirati na stotinu stranih jezika.

Ispod možete pogledati fotografije s prvog javljanja s našim prijateljima iz Portugala.