This is me

Neke od aktivnosti koje su djeca ostvarila su; indivudualno fotografiranje, analiziranje i uspoređivanje sličnosti i razlika, razgovori i bilježenje jakih strana te omiljenih igara, crtanje i slikanje sebe u prirodnoj veličini, mjerenje visine, mjerenje „koliko daleko mogu skočiti“, razgovor o strahu, učenje portugalskih riječi „ola, oi, obrigado“ (Bok, zdravo, hvala), prikupljanje portugalskih suvenira i magneta, osmišljavanje i crtanje svog dizajna portugalske „azulejos pločice“. Djeca su svoje fotografije, grafičke zapise, radove, suvenire postavila na zid te na taj način stvorila pozadinu za naša videojavljanja.

Ispod možete pogledati fotografije s prvog javljanja s našim prijateljima iz Portugala.